Zayıflama Çayları ve Hapları Hakkında Bilgiler

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

Zayıflama Çayları ve Hapları Hakkında Bilgiler
9 Mart 2017 616 defa okundu 0 yorum

Üşengeçliği benimsemiş, hareket etmeye gözü kesmeyen ama kolay yoldan zayıflamak isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu aktarlarda ve seyyar satıcılardan temin edilen bu ilaçların aslında para tuzağından başka hiçbir şey olmadığı hatta insanların sağlığını olumsuz yönde etkilediği bile söyleniyor.

Ve ülkemizde de oldukça popüler bir yöntem halini almış bu ilaçlar uzak doğu ülkelerinden ülkemize bir şekilde kaçak getiriliyor. Birçok ülkede yapımı ve satımı yasaklanmış olan bu çay ve haplar ölüm, kalıcı hastalıklar ve hemen etki etmese de yıllar sonra etkisini göstererek karşımıza geliyor.

Araştırmalara göre bu ilaç ve haplar karaciğerin çalışması, dolaşım sistemi, kalp ritmi, vücut sıcaklığı gibi kilo kaybettirmeye yardımcı bütün organların zorla çalışmasını sağlayarak kötü sonuçlara neden olabiliyorlar.

Zayıflama hapları ve çayları karaciğer, böbrek rahatsızlıklarına, kalp ve şeker hastalıklarına, yüksek tansiyona sebep olduğu gibi gebelerde de bebeğin hayatını tehlikeye atmaktan başka hiçbir işe yaramıyor.

Kilo vermek için bunca tehlikeyi göze almak yerine üşengeçliği bir kenara bırakıp, düzeli spor yaparak, bu sporu diyet ve doktorlar tarafından tavsiye edilen ve evde yapabileceğiniz karışımlardan kullanarak daha sağlıklı ve harekeli bir yaşamı benimsemekle zayıflama çay ve haplarından daha kaliteli, sağlıklı ve hızlı sonuçlar mümkün.

Bunun için çevredeki aktarlara, seyyar satıcılara ya da internetten sipariş etmek yerine bir diyetisyene görünüp sorunlarınızı dile getirerek doktorunuzun verdiği bilgiler doğrultusunda kendinizi ve sağlığınızı tehlike atmadan kilo vermeniz en doğru olanı.

 

Yorumlar

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Daha fazla Zayıflama Yöntemleri & Beslenme
uyuken kilo vermek
Uyurken Kilo Vermek İçin Pratik Öneriler

Günümüzün sorunlarından biri obezite ve fazla kilolar. İnsanlar hep kolayca kilo vermenin yollarını arıyorlar. Uyurken kilo vermek de bunlardan biridir....

Kapat