Hızlı Zayıflatan Zerdeçallı Yoğurt Kürü

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

Hızlı Zayıflatan Zerdeçallı Yoğurt Kürü
25 Mart 2017 828 defa okundu 0 yorum

Son yıllarda fazla kilolar toplumun genel bir problemi olmaya başladı. Pek çok insan fazla kilo sahibi olmaktan ve ya hiç ya da çok az kilo verip sonra geri almaktan şikâyetçi durumda. Pek çok kişi hızlı bir şekilde kolay kilo verdiren çözüm arayışı içerisine girmiştir. Kilo vermede yağ yakımını hızlandıran ve hızlı kolay veren pek çok diyet ve kür bulunmaktadır. Bunlardan biri de zerdeçallı yoğur kürüdür.

Zerdeçallı Yoğurt Kürü Nedir?

Zerdeçal, zencefil, yoğurt ve tarçının karıştırılmasından oluşan bu kür, kişinin hızlı ve kalıcı bir şekilde kilo vermesini sağlayan bir kür çeşididir. Kişiye 3 hafta gibi çok kısa bir sürede gözle görülür bir şekilde kilo verdirme özelliği bulunmaktadır.

 

Zerdeçallı Yoğurt Kürü Nasıl Hazırlanır ve Nasıl Uygulanır?

Malzemeler

  • 20 gram toz zencefil
  • 20 gram toz tarçın
  • 250 ml Yağsız Yoğurt
  • 20 gram toz zerdeçal

 

Yapılışı

Yoğurdun içine konacak olan baharatların tam tamına aynı miktarda olması çok önemlidir. Bu baharatlar derince bir kabın içerisine boşaltılır ve karıştırılır. Her gece yatmadan önce 250 gram yoğurdun içerisine 1 tatlı kaşığı kadar bu karışımdan eklenir ve bu şekilde tüketilir. Yoğurt yendikten sonra da 1 litre kadar su içilmelidir.

3 hafta kadar bir süre içerisinde gözle görülür bir fark oluşacaktır. Bu süreç boyunca yağlı yiyeceklerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Aynı zamanda mümkün olduğunca egzersiz ve spor yapılması gerektiği(Günde en az 15 dakika) ve sağlıklı, dengeli beslenmesi gerektiği unutulmamalıdır. Vücuttaki yağların yakılması için gerekli bölgelerin uyarılması gerekmektedir.

Sonuçlar kişiden kişiye yani bünyeden bünyeye değişmekle birlikte; bu kür sayesinde haftada ortalama 3 kilo yani günde yaklaşık olarak yarım kilo vermek mümkündür.

Yorumlar

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Daha fazla Diyet Yemekleri
diyet kahve
Yağ Yakıcı & Kilo Verdiren Diyet Kahve

Kilolu bayanların ve kilolu bayların kilo vermek adına yaptığı birçok egzersiz, yediği birçok diyet ürünü sağlığına zarar veriyor. Bizler de...

Kapat