Dört Burca özel Diyet Listeleri

Tarif Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

Dört Burca özel Diyet Listeleri
13 Ocak 2018 310 defa okundu 0 yorum

Burçlar diye bildiğimiz sistem Samanyolu galaksisi içerisinde yer alan , halka, halka dizilmiş  12 takım yıldızından oluşmuştur. Bütün takımda 600 milyon ile 1 milyar içerisinde yıldız mevcuttur. Bulunduğumuz uçsuz bucaksız bu evreni anlayabilmek ve ya teleskoplarla araştırabilmek şimdilik oldukça çok kısıtlıdır. Henüz ulaşılamamış uçsuz bucaksız olan evren bölgelerinde neler olduğunu bilinmiyor.

İçerisinde bulunduğumuz evren sayısız , pek çok  katmanlardan oluşan yoğun bir çok enerji kütlesinden meydana gelmektedir.Yeryüzünde oluşan evrendeki ışınlar beynimizle iletişime geçmektedir; Davranışımızı ruh sağlığımızı istemsizce olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedir. İnsanların davranışları hareketleri üzerinde yükselen burcun pek çok etkisi bulunmaktadır.

Akrep Burcu

akrep

Su gruplarından oluşan akrep , mars Plüton gezegenleri tarafından yönetilir.  Dolayısıyla akrep burcu fiziksel ve kişiliği apayrı olup ve diğer burçlardan  ayrılır. Akrep burcu çok azimli, istediklerini kolaylıkla elde edilebilen burca yapısına sahiplerdir. En iyi  anlaşabildiği burçlar ise Balık ile Yengeçtir; inatçı olan boğa ve koçtan uzak durmalıdırlar.Akrepler  her konumda doğruluktan  vazgeçmez  ve doğruyu söyleyebilme becerisine sahiptir. Bu durum da bile karşısındakini de yumuşatmaya ihtiyaç duymaz.

Terazi Burcu

terazi

Öncü ve  pozitiftir.Nedenine bilmediğiniz bir çekim gücüne sahiplerdir.İçleri kıpır , kıpır çok hareketlidir. Ritmik hareketleri ile dans eder gibi yaşamını devam ettirir.Onun yanında kızgınlığınız kaybolur.Sinirli anınızda bile sizi dizgin etme yapısına sahiplerdir.Sizin kılıç salladığınız ortamlarda o kahkasını göğsünü kabartarak zarafetini öpücüklerini gönderecektir.Kafasında harika bir denge vardır.Onun neler düşündüğünü bilemezsiniz. Yapıcı, uyumlu yapısının altın da gizli bir güç vardır.Bulunduğu ortamlarda çok çabuk ayak uydurabilir.Gizemli bir burçtur, mantığını kullanacağı  ortamlar seçer.Gülümseyen çehresinin altında müthiş bir özgüven gizlidir.Mantık ,akıl ,aşk işte karşınızda büsbütün gizemli özel bir kişi duruyor.Şimdiden hatırlatırız kolay bir insan değildir.

Yay Burcu

yay

Yay burcu 12 burçlar arasında ideallerine en çok bağlı , şanslı ve çok iyimser burçtur.Özgürlüklerine olan bağlılığı zirve yapmıştır bir o kadarda huzursuzdur.Yay burcunu insanlar çoğunlukla huzursuz olarak tanımlanır.Yolculuk yapmak onlar için bir tutku olmuştur. Oldukça meraklıdır. Bilgilerine yeni bilgiler katmaya hazır ve meraklıdır. Simgesinden de anlaşıldığı gibi çift karakterlidir. Yay burcu olan  insanlar yıldızları bakımından talihlidir , arkadaş bağlılığına önem verirler, yalnızlıktan nefret duyarlar.

Oğlak Burcu

oglak

Oğlak burcunun başta gelen özellikleri arasında  kendinden emin oluşu ve güçlü kişilik sahibi olmasıdır.Bu durum dış  görünüşe nede  yansımaktadır.İnsanlara mesafeli davransa da aslında içerisinde sevgi ve ilgi aç bir burçtur. Oğlak burcu insanlarının  özğüveni yüksektir. Dış görünüşleri çok ciddidir. Oğlak burcunu diğer 12 burçtan ayıran mantıklı ve sabırlı olmasıdır.

Akrep ,Terazi , Yay, Oğlak Burcu Diyet listesi

Dört burçların ortak diyet besini çay, kahve , beyaz peynir , zeytin, tahıl ekmeği ,balık ve ya deniz ürünleri , salata, süt, yoğurt, pirinç pilavı , meyve ve sebze.

Astroloji hayatımızın bir çok alanına etki ediyor bunların içinde beslenme de dahil elbette. Başladığımız diyet programında Ay’ın üzerimizdeki etkilerini unutmamalıyız. Yeni ayın güçlü dönemlerinde bu tarz bir programa başlamak en mantıklı adım olacaktır.

Kilo vermeye çalışıp bir türlü veremediğiniz dönemlerde yeni ayın başlangıcında devam ederek başarılı olabilirsiniz. Diğer yazımızda yer alan 4 günlük beslenme programını uygulayarak sağlıklı bir kilo verme süreci yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Daha fazla Diyet Listeleri
Burçlara Özel Diyet Listeleri
Burçlara Özel Diyet Listeleri

Sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorsak eğer bizi taşıyan vücudumuza özen göstermemiz arz edilir.Bilim adamlarının araştırmalarına göre metabolik işlevleri belirleyen belli...

Kapat